„Liverpool“ praskydo per teisėjo pridėtą laiką: nesugebėjo išlaikyti pergalės mače su „Newcastle“

Anglijos futbolo čempionate taškus ir toliau barsto bei komplikuoja situacija su kelialapiu į Čempionų lygą „Liverpool“ ekipa. Šeštadienį Liverpulio atstovai namuose nesugebėjo išlaikyti pergalės ir su „Newcastle United“ klubu sužaidė 1:1 (1:0).

M.Salah įmušė pirmąjį mačo įvartį į „Newcastle“ ekipos vartus.<br> Reuters/Scanpix.com. nuotr.

Apr 24, 2021, 5:17 PM, atnaujinta Apr 24, 2021, 9:34 PM

Anglijos čempionai rungtynes pradėjo greitu įvarčiu – 3-ąją minutę pasižymėjo Mohamedas Salah.

Atrodė, kad jis bus vienintelis, tačiau per teisėjo pridėtą laiką svečiai pelnė net du įvarčius, tiesa, vienas nebuvo įskaitytas: Callumas Wilsonas pasižymėjo 92 min. tačiau po peržiūros VAR sistema buvo neįskaitytas.

Mačo arbitras vis dėlto traktavo, kad žaidėjas pasitaisė kamuolį ranka.

Vis dėlto vienas iš čempionato autsaiderių sugebėjo išplėšti lygiąsias: 95-ąją minutę rezultatą išlygino Joe Willockas.

Liverpulio ekipa žengia šešta – 54 taškai po 33 mačų. Niukastlo klubas rikiuojasi 15-tas – 36 taškai po 33 turų. Pirmojo rato akistata baigėsi 0:0.

Itin svarbias rungtynes šeštadienį žaidė Londono „West Ham United“ ir kita šio miesto ekipa „Chelsea“.

Abu klubai per 32 mačus buvo iki tol surinkę po 55 taškus. Galingai žaidusi „Chelsea“ pastaruoju metu stabtelėjo – per paskutines keturias dvikovas surinko tik penkis taškus.

Tačiau šįkart „Chelsea“ klubas Londono derbyje minimaliu rezultatu 1:0 pranoko „West Ham“ futbolininkus. Vienintelį įvartį pelnė Timas Werneris.