Siaubingas UEFA Europos lygos pusfinalis „Roma“ ekipai – itin gėdingai sudaužyta

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje startavo pusfinalio etapas, kuriame netrūko įvarčių.

„Manchester Unirted“ žaidėjas Masonas Greenwoodas pelnė šeštą įvartį.<br> AFP/Scanpic.com. nuotr.

Apr 30, 2021, 12:41 AM, atnaujinta Apr 30, 2021, 12:46 AM

Į varžybų finalą bilietus gali užsisakinėti anglų „Manchester United“ klubas, kuris namie nepasigailėjo italų „Roma“ atstovų ir sudaužė juos net 6:2.

Pirmame kėlinyje 9 min. pasižymėjo Bruno Fernandesas, o svečiai 15 min. po 11 metrų baudinio, kurį realizavo Lorenzo Pellegrini, išlygino rezultatą. Ir visiškai neatrodė, kad „Roma“ komandai gresia triuškinimas, nors dėl traumų svečiai privalėjo atlikti net tris priverstinius keitimus.

Kitą vertus, antrame kėlinyje prasidėjo „Roma“ triuškinimas: dar 34-ąją minutę pasižymėjo Edinas Džeko ir išvedė svečius į priekį, tačiau 48-ąją minutę rezultatą išlygino Edinsonas Cavani, kuris 64-ąją minutę jau privertė varžovus trečią kartą traukti kamuolį iš savo vartų.

71-ąją minutę nuo 11 metrų žymos B. Fernandesas rezultatą padarė 4:1. Tai jau buvo 20-asis portugalo pelnytas įvartis nuo šios žymos, vilkint „Manchester United“ maškinėlius.

Jis nenuginklavo vartininko tik vieną kartą.

Dar po keturių minučių Paulis Pogba pridėjo dar vieną įvartį. Tašką šiame mače 86-ąją minutę padėjo Masonas Greenwoodas.

Kitame pusfinalyje ispanų „Villareal“ ekipa sugebėjo palaužti Londono „Arsenal“ 2:1 (2:0).

Šios komandos per traptautinius mačus iki ketvirtdienio susitiko 4 kartus – 2006 ir 2009 metais ir dukart laimėjo anglai ir du mačia baigėsi lygiosiomis. Be abejo, kad abu kartus toliau žengė „Arsenal“. Tad tai pirmas kartas istorijoje, kai ispanai įveikė Londono komandą.