Londonas švenčia: „Chelsea“ po devynerių metų pertraukos žengė į Čempionų lygos finalą

Vėlyvą trečiadienio vakarą paaiškėjo antroji UEFA Čempionų lygos finalo dalyvė. Ja tapo Londono „Chelsea“ ekipa, kuri namuose 2:0 (1:0) įveikė Madrido „Real“ futbolininkus.

Londono „Chelsea“ žengė į Čempionų lygos finalą.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 5, 2021, 9:57 PM, atnaujinta May 5, 2021, 11:58 PM

Pirmoji šių komandų dvikova Madride baigėsi lygiosiomis 1:1, todėl Anglijos klubas savo varžovus pranoko bendru rezultatu – 3:1.

Antrose pusfinalio rungtynėse abiejose aikštės pusėse netrūko pavojingų epizodų. Varžovų vartus labiau spaudę aikštelės šeimininkai sulaukė savo dividendų.

Pirmojo įvarčio autoriumi 28-ąją akistatos min. tapo Timo Werneris. 25-erių vokietis kamuolį taikliai į tuščius vartus pasiuntė galva.

85-ąją min. „Chelsea“ pranašumą padvigubino Masonas Mountas.

„Real“ ekipos neišgelbėjo į komandos rikiuotę po traumos sugrįžęs Sergio Ramosas. 35-erių Madrido ekipos kapitonas dvikovą pradėjo startinėje vienuolikėje.

„Chelsea“ į Čempionų lygos finalą sugrįžo po devynerių metų pertraukos. Paskutinį kartą ši ekipa turnyro finale rungtyniavo 2012 m.

Tąsyk Londono klubas po baudinių serijos palaužė Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Tai buvo vienintelis kartas „Chelsea“ istorijoje, kai jai pavyko iškovoti Čempionų lygos trofėjų.

Šių metų turnyro finale „mėlinyjų“ lauks „Manchester City“ vienuolikė, kuri pusfinalyje pranoko „Paris Saint-Germain“ ekipą.

UEFA Čempionų lygos finalas gegužės 29 dieną vyks Stambule.