„Manchester City“ čempionų titulo dar teks palaukti – šventę sugadino svečiai iš Londono

Šeštadienį galėjo paaiškėti naujieji Anglijos „Premier“ lygos čempionai, tačiau pergalę iš savo rankų išleidusi „Manchester City“ vis dar išlieka neužsitikrinusi pirmosios pozicijos šalies pirmenybėse.

R.Sterlingas.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2021-05-08 21:34, atnaujinta 2021-05-09 00:07

Mančesterio klubas namuose 1:2 (1:0) nusileido Londono „Chelsea“ futbolininkams.

UEFA Čempionų lygos finalo „repeticiją“ sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kuriuos į priekį 44-ąją min. išvedė Raheemas Sterlingas, po penkių minučių Sergio Aguero turėjo puikią progą padvigubinti „Manchester City“ pranašumą, tačiau jam nepavyko realizuoti 11-os metrų baudinio.

Antrajame kėlinyje apie save priminė svečiai – 63-ąją min. rezultatą išlygino Hakimas Ziyechas, o itin skaudų ir lemiamą dūrį Mančesterio ekipai sudavė trečiąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę pasižymėjęs Marcosas Alonso.

Po šios pergalės „Chelsea“ su 64 taškais pakilo į Anglijos „Premier“ lygos turnyrinės lentelės trečiąją poziciją.

„Manchester City“ po pralaimėjimo vis dar užtikrintai pirmauja čempionate. 80 taškų savo sąskaitoje turintys „miestiečiai“ antroje vietoje esantį „Manchester United“ lenkia 13 taškų pranašumu.