A lygos lyderė „Sūduva“ dar labiau įtvirtino savo pozicijas

Praėjusio „Optibet A lygos“ sezono vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ į savo sąskaitą įsirašė jau 10-ąjį laimėjimą.

Marijampolės klubas šventė pergalę išvykoje.<br>V.Kuralavičiaus nuotr.

May 9, 2021, 9:21 PM

Victoro Basadre treniruojama komanda svečiuose 13-ojo turo dvikovoje po dviejų greitų įvarčių 2:0 (2:0) palaužė turnyro lentelės apačioje įsitaisiusį Kėdainių „Nevėžį“.

Į priekį marijampoliečiai įsiveržė jau 3-iąją minutę: po Vaido Slavicko perdavimo iš kairiojo krašto daug baudos aikštelėje laisvės sulaukęs Xabi Auzmendi taikliai mušė galva.

Tai buvo pirmasis ispano įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Savo ruožtu jau aštuntuoju taikliu smūgiu šiemet džiaugėsi rezultatyviausias čempionato žaidėjas Kule Mbombo. Futbolininkas iš Kongo Demokratinės Respublikos sėkmingai atakavo galva po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo.

„Nevėžis“ dažnais išpuoliais neišsiskyrė – neretai individualiais reidais išsiskirdavo tik Aretas Gėgžna.

Tuo tarpu Nicolas Gorobsovas tolimu smūgiu buvo sudrebinęs vartų konstrukciją, o antrame kėlinyje tiek K. Mbombo, tiek puolėjo komandos draugai nepasinaudojo geromis galimybėmis rezultatą paversti triuškinančiu, kitoje aikštės pusėje – paskutinę akistatos minutę turėjo paplušėti Makis Giannikoglou, atrėmęs Junioro Timite bandymą.

31 tašką turinti „Sūduva“ užtikrintai žengia turnyro lentelės viršūnėje, savo ruožtu, 11-ąjį kartą pralaimėjęs „Nevėžis“ su 3 taškais rikiuojasi paskutinis – dešimtas.