Lietuvės pralaimėjimu baigė pasirodymą Europos futsal čempionato atrankos turnyre

Jonavoje sužaistos paskutinės rungtynės dėl kelialapio į 2022 m. UEFA Europos moterų Futsal čempionato pagrindinį atrankos etapą. Lietuvos rinktinė 1:10 (1:4) neprilygo Serbijos rinktinei, o pirmą vietą grupėje užėmė slovakės.

Lietuvos moterų futsal rinktinė 1:10 nusileido serbėms.<br>LFF nuotr.

2021-05-09 09:59

Rungtynių pradžioje tiek serbės, tiek lietuvės apsikeitė pavojingais momentais. 5 minutę po kampinio Viktorijos Čiapaitės smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovių vartų skersinį, o 6 minutę Terezos Romanovskajos smūgį atrėmė serbių vartininkė.

Serbės pelnė pirmą įvartį 8 minutę, o paskiau savo persvarą padidino po taiklių Nikolinos Batinič dviejų smūgių.

Lietuvos rinktinė džiaugėsi įvarčiu 16 minutę, kurio autore tapo Karilė Liužinaitė. Visgi prieš pat rungtynių pertrauką serbės įmušė dar vieną įvartį ir pirmavo 4:1.

Antroje rungtynių pusėje Serbijos rinktinė įtikinamai įrodė savo pranašumą ir įmušė 6 įvarčius be atsako. Nikolina Batinič padidino savo įvarčių kraitį iki 5 įvarčių, o Andrijana Trišič atliko „hetriką“.

A grupės nugalėtoja tapo ir kelialapį į kitą etapą iškovojo Slovakijos rinktinė, rezultatu 8:0 sutriuškinusi Šiaurės Airijos rinktinę.

„Nauja diena“: Lietuvos narystės NATO metinės – ar iššūkių daugiau?