„Liverpool“ treneris pirmą kartą su klubu svečiuose įveikė „Manchester United“

Pirmas kartas nuo 2014 metų kovo 16 dienos. Tokią pergalę ketvirtadienį iškovojo Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ ekipa, išvykoje „Old Trafford“ stadione įveikusi „Manchester United“ atstovus 4:2 (3:1).

J.Kloppas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 14, 2021, 12:45 AM, atnaujinta May 14, 2021, 12:47 AM

Tai buvo pirmoji Liverpulio ekipos stratego Jurgeno Kloppo sėkmė prieš „Manchester United“ atstovus jų stadione – iki tol jis nuo 2015 metų „Old Trafford“ arenoje buvo patyręs 2 nesėkmes ir keturis kartus sužaidė lygiosiomis.

Šeimininkai pirmavo po 10-ąją minutę Bruno Fernandeso pelnyto įvarčio. Tačiau po to iniciatyvą perėmė svečiai: 34-ąją minutę rezultatą išlygino Diogo Jota, o per pridėtą teisėjo laiką Roberto Firmino išvedė svečius į priekį.

Tas pats brazilas tik prasidėjus antram kėliniui – 47-ąją minutę – pelnė dar vieną įvartį.

Marcusas Rashfordas 68-ąją minutę sumažino atsilikimą iki 2:3, tačiau tašką 90-ąją padėjo vienas prieš vartininką iššokęs Mohamedas Salah.

Tai jau buvo trečiasis „Manchester United“ klubo pralaimėjimas per pastarąsias ketverias akistatas.