Įvarčių lietumi ir dvejomis raudonomis kortelėmis pažymėtame Italijos grandų mūšyje pergalę pasiekė „Juventus“

Italijos „Serie A“ priešpaskutiniame, 37-ajame ture Turino „Juventus“ klubas namuose palaužė Milano „Inter“ komandą.

„Juventus“ iškovojo svarbią pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

May 15, 2021, 9:52 PM

Susitikimo pradžioje – 24-ąją minutę Cristiano Ronaldo stojo mušti 11 metrų baudinio. Ir nors smūgį vartininkas atlaikė, kamuolys nukrito po portugalo kojomis ir šį kartą puolėjas jau neklydo.

35-ąją minutę nuo 11 metrų atžymos mušti gavo ir „Inter“ puolėjas Romelu Lukaku. Belgo smūgis taiklus ir rezultatas tapo lygus, tačiau dar nesibaigus pirmajai rungtynių pusei Juanas Cuadrado vėl persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai – 2:1.

Antrasis kėlinys Turino futbolininkams prasidėjo kur kas prasčiau nei pirmasis. Po antrosios geltonos kortelės iš aikštės buvo išvytas saugas Rodrigo Bentancuras.

Mažumoje likę Andre Pirlo auklėtiniai neatsilaikė – 83-ąją minutę į savo vartus kamuolį nukreipė ilgameti komandos gynėjas Giorgio Chiellini.

Visgi „Inter“ persvaros neišlaikė – 88-ąją minutę į jų vartus buvo paskirtas dar vienas 11 metrų baudinys, kurį šį kartą realizavo J.Cuadrado.

92-ąją minutę grubiai pražengė ir už tai raudoną kortelę prieš save išvydo Marcelo Brozovičius.

„Juventus“ šis mačas buvo itin svarbus. Pergalė leido jiems pakilti į ketivrtąją „Seria A“ vietą, kuri garantuotų vietą kitų metų Čempionų lygoje. Tiesa jie dar gali iškristi iš pirmojo ketverto jeigu „Napoli“ sekmadienį nugalės „Fiorentiną“.

„Inter“ jau yra užsitikrinusi šio sezono Italijos pirmenybių titulą.