Anglijos čempionate – „Liverpool“ pergalė ir „Aston Villa“ smūgis „Tottenham“

Anglijos futbolo čempionate trečiadienį buvo žaidžiami šeši 37-ojo turo mačai. Londono „Arsenal“ komanda per teisėjo pridėtą laiką susitvarkė su Londono „Crystal Palace“ 3:1 (1:0).

„Liverpool“ iškovojo dar vieną pergalę.<br>AFP/Svanpix.com nuotr.
„Liverpool“ iškovojo dar vieną pergalę.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

May 20, 2021, 12:31 AM

35-ąją minutę po Nicolaso Pepe įvarčio „Arsenal“ pirmavo, bet 62-ąją minutę Christianas Benteke rezultatą išlygino.

„Arsenal“ ilgai negalėjo persverti rezultato, bet galiausiai 91-ąją minutę Gabrielis Martinelli išvedė ekipą į priekį, o po 4 minučių ir vėl pasižymėjo N. Pepe.

Antrą nesėkmę per pastarąsias trejas rungtynes patyrė Londono „Tottenham Hotspur“. Ryano Masono kariauna rezultatu 1:2 (1:2) nusileido Birmingamo „Aston Villa“ komandai ir prarado šansus kovoti dėl penktosios vietos, kuri suteikia šansus varžytis Čempionų lygoje.

Labai svarbią pergalę kovoje dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygą iškovojo „Liverpool“, kuris 3:0 (1:0) susitvarkė su šiaip ne tai lygoje išsilaikiusiu „Burnley“.

Tai jau buvo iš eilės ketvirtoji „Liverpool“ pergalė iš eilės ir leido klubui su 66 taškai žengti į ketvirtąją vietą turnyro lentelėje.

Tiek pat taškų turi „Leicester United“, tačiau Liverpulio klubas įmušęs keturiais įvarčiais daugiau.