Tragiškas „Chelsea“ finišas Anglijos čempionate – pralaimėjo, neteko trečios vietos ir prarado vartininką

Sekmadienį Anglijoje pasibaigė futbolo sezonas, o liūdniausiai paskutinį turo mačą prisimins Londono „Chelsea“ klubas. Prieš lemiamą turą trečioje vietoje buvęs „Chelsea“ ne tik pralaimėjo Birmingamo „Aston Villa“ ekipai 1:2 (0:1) ir nukrito laipteliu žemiau, bet ir prarado savo pagrindinį vartininką. Londono klubas mėnesio pabaigoje Portugalijoje kausis UEFA Čempionų lygos finale.

Edouardas Mendy gavo traumą <br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

May 23, 2021, 8:09 PM, atnaujinta May 23, 2021, 8:26 PM

„Chelsea“ po pralaimėjimo į priekį praleido į trečiąją vietą „Liverpool“, kuris 2:0 susitvarkė su „Cristal Palace“ komanda.

„Chelsea“ pasisekė, kad 66 taškus turėjęs „Leicester City“ krito 2:4 nuo „Tottenham Hotspur“ ir jis neaplenkė 67 taškus turinčios Londono ekipos.

Vis dėlto, tiek „Chelsea“, tiek ir „Liverpool“ iškovojo kelialapius į UEFA Čempionų lygą.

„Chelsea“ dabar turi galvoti, kas pakeis vartininką Edouardą Mendy, kuris patyrė traumą.

„Aston Villa“ 43 minutę pelnė įvartį, o kamuolį bandęs pasiekti E.Mendy trenkėsi į vartų konstrukciją ir patyrė traumą.

Noes jis ir užbaigė kėlinį, tačiau po pertraukos jau nepasirodė – į vartus stojo Kepa Arrizabalaga.

Jau anksčiau pirmąją vietą čempionate ir nugalėtojo laurus susigrąžino „Manchester City“. Atsisveikinimui čempionai net 5:0 sutriuškino Liverpulio „Everton“ atstovus.

Tai buvo paskutiniosios „Manchester City“ komandos ilgamečio žaidėjo Sergio Aguero rungtynės vilkint šio klubo marškinėlius: dešimt metų žaidęs ekipoje futbolininkas pasirašys sutartį su „Barcelona“.

Paskutinėse „Premier“ lygos rungtynėse S.Aguero pasižymėjo 71-ą ir 76-ą minutėmis bei buvo pagerbtas.

Be to, antrasis įvartis jam leido susilyginti su Wayne'u Rooney, kuris žaisdamas už vieną klubą įmušė 183 įvarčius. Tiek pat Mančesterio ekipai pelnė ir S.Aguero. Pirmą kartą aikštėje žaidėjas pasirodė 2011 metų rugpjūčio 15 dieną.