Po pralaimėto finalo – triuškinanti kritika P. Guardiolai: suklydo dėl visko

Tai turėjo būti „Manchester City“ triumfo vakaras, tačiau Pepas Guardiola pergudravo pats save. Anglijos futbolo čempionų klubo treneris šeštadienį Porte pralaimėjo taktinę kovą Londono „Chelsea“ strategui Thomui Tucheliui, o „City“ patyrė nesėkmę 0:1.

P.Guardiola pralaimėjo finalą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 30, 2021, 12:23 PM, atnaujinta May 30, 2021, 12:31 PM

Šių metų Čempionų lygos finalo rungtynių likimas buvo nulemtas likus trims minutėms iki pertraukos. Po puikaus Masono Mounto perdavimo Kai Havertzas pelnė auksinįįvartį.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ meistriškai atrėmė „Manchester City“ atakas ir neleido išlyginti rezultato.

Garsus Italijos futbolo treneris Fabio Capello įvertino abiejų trenerių sprendimus ir pripažino, kad P.Guardiola pergudravo pats save.

Dar prieš pirmąjį švilpuką pradinė „Manchester City“ sudėtis labai nustebino.

Anglijos čempionų sudėtis pagal schemą 4-3-3 buvo puolamoji, bet jai trūko tipiško centro puolėjo.

P.Guardiola taip pat atsisakė tipiško „šeštojo“ numerio aikštės centre, kuriuo turėjo būti Rodri.

F.Capello sukritikavo P.Guardiolos pasirinkimą: „Mano nuomone, P.Guardiola klydo dėl starto vienuoliktuko. Ilkay Guendoganas prieš varžovų gynybą negalėjo veikti kaip filtras viduryje aikštės.“

Italas pripažino, kad mačo baigtį nulėmė pimasis kelinys.

„Antroje rungtynių dalyje „City“ atrodė kiek geriau. Antrajame kėlinyje komanda buvo kur kas labiau subalansuota. Tačiau „Manchester City“ suteikė „Chelsea“ galimybę gerai žaisti pirmąsias 45 minutes ir iki pertraukos lengvai galėjo pralaimėti 0:2“, – vertino jis.

Tuo pačiu italas gyrė „Chelsea“ stratego Th.Tuchelio darbą.

„Londono klubas turi būti dėkingas Th.Tucheliui. Jis įrodė, kad „Chelsea“ pasirinko teisingas investicijas.

Vokietis ištraukė geriausia, ką turi žaidėjai, kuriems buvo išleista daug pinigų“, – teigė buvęs „Milan“, „Roma“, „Juventus“ ir Madrido „Real“ strategas.