Vokietija sutriuškino Lietuvos skriaudikę Latviją: atseikėjo 7 įvarčius

Vokietijos futbolo rinktinė paskutinėse draugiškose rungtynėse pasismagino su komanda, kuri praėjusią savaitę Baltijos taurės mače įveikė Valdo Urbono vedamus Lietuvos futbolininkus. Diuseldorfo „Merkul Spiel-Arena“ stadione pirmadienį vykusiose kontrolinėse rungtynėse Vokietija net 7:1 (4:0) sutriuškino Latvijos komandą.

Vokietijos rinktinė sutriuškino Latviją.<br> Image Sport/Scanpix.com nuotr.

Jun 8, 2021, 12:24 AM, atnaujinta Jun 8, 2021, 12:55 PM

Jau pirmame kėlinyje nuo 19 iki 39 minutės vokiečiai pelnė 4 įvarčius ir baigtis buvo aiški. Dar tris įvarčius jie įmušė po pertraukos ir rezultatas buvo triuškinantis.

Paguodos įvartį 75 min. pelnė Aleksejus Saveljevas.

Įvarčius vokiečiams pelnė septyni skirtingi žaidėjai: Robinas Gosensas, Ilkay Gundoganas, Thomas Mulleris, sau į vartus įsimušė Robertas Ozolas, Serge'as Gnabry, Timo Werneris ir Leroy Sane.

Tai buvo ne vienas pirmadienio mačas, kuriame sulaukta triuškinimų.

Dėl aprangos su Krymo kontūrais Rusijos kaltinama Ukraina Charkove sutriuškino Kiprą 4:0, Serbija lygiosiomis 1:1 sužaidė su Jamaikos rinktine, o Farerų Salos 5:1 nepaliko šansų Lichtenšteinui.

Andora ir Gibraltaras sužaidė lygiosiomis 0:0.