„Euro 2020” kovoje tarp Velso ir Šveicarijos – ne tik įvarčiai: panaudojus VAR sistemą atšauktas taiklus smūgis

Šeštadienį Azerbaidžano sostinėje Baku buvo sužaistos antrosios „Euro 2020“ A grupės rungtynėse. Jose Šveicarijos futbolininkai sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su Velso vienuolike.

Šveicarijos ir Velso futbolininkų dvikova baigėsi taikiai.<br>AP/Scanpix nuotr.
Šveicarijos ir Velso futbolininkų dvikova baigėsi taikiai.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Šveicarijos ir Velso futbolininkų dvikova baigėsi taikiai.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jun 12, 2021, 3:49 PM, atnaujinta Jun 12, 2021, 6:06 PM

Pirmajame kėlinyje savo varžovus spaudę šveicarai turėjo ne vieną puikią progą pasižymėti, tačiau daugelis Baku olimpiniame stadione vykusios dvikovos smūgių neskriedavo į vartų plotą.

Veiksmas pagyvėjo antrajame kėlinyje. 49-ąją min. Šveicarijos rinktinę į priekį po savo uždirbto kampinio taikliu smūgiu galva Breelas Embolo.

Praleidę įvartį Velso futbolininkai nepasimetė.

Kur kas ilgiau nei pirmajame kėlinyje su kamuoliu buvę Velso žaidėjai vis labiau grasino varžovų vartams, o 74-ąją min. taikliu smūgiu galva rezultatą išlygino Kiefferis Moore'as.

Valas taip pat turėjo galimybę pasižymėti ir pirmajame kėlinyje, tiesa, tada jo smūgiuotą kamuolį atrėmė Šveicarijos vartininkas Yannaas Sommerias.

85-ąją min. dar kartą į viršų kilo Šveicarijos futbolininkų rankos.

Po keitimo pasirodęs Mario Gavranovičius išvedė šveicarus į priekį, tačiau jų džiaugsmas truko neilgai.

Panaudojus VAR sistemą įvartis nebuvo įskaitytas dėl pažeistos nuošalės taisyklės.

Per likusį laiką netrūko pavojingų epizodų, tačiau skaičių švieslentėje nepavyko pakeisti nei vienai iš komandų ir abi rinktinės į savo sąskaitą įsirašė po tašką.

Lrytas.lt primena, kad pirmose A pogrupio rungtynėse Italijos futbolininkai 3:0 susitvarkė su Turkijos vienuolike.

Šeštadienį taip pat bus sužaistos dar dvejos „Euro 2020“ rungtynės. B grupėje susigrums Suomijos ir Danijos bei Belgijos ir Rusijos futbolininkai.