Čekiška P. Schicko pasaka tęsiasi: įmušė dar vieną įvartį ir atėmė taškus iš kroatų

Penktadienį tęsėsi „Euro 2020“ batalijos. D grupės rungtynėse Glazgo mieste Čekijos ir Kroatijos rinktinės išsiskyrė taikiai 1:1 (1:0).

P.Schickas (kairėje) įmušė savo trečiąjį čempionato įvartį.<br>AFP/Scanpix nuotr.
L.Modričius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 18, 2021, 6:48 PM, atnaujinta Jun 18, 2021, 8:53 PM

Dvikovą kiek aktyviau pradėjo čekai, tačiau ankstyvo įvarčio įmušti jiems nepavyko.

Pirmojo ketvirčio metu vyko apylygė kova, o įvykių kreivę į savo pusę Čekijos rinktinė pakreipė 35-ąją min.

Kroatas D.Lovrenas savo baudos aikštelėje kovodamas dėl kamuolio pataikė alkūne į Patriko Schicko veidą.

Po VAR peržiūros dvikovos arbitras C.Del Cerro nusprendė skirti 11 metrų baudinį, kurį realizavo jį uždirbęs P.Schickas. Tai buvo jau trečiasis jo įvartis „Euro 2020“ pirmenybėse.

Įvartį „į rūbinę“ gavę pasaulio vicečempionai pertraukos metu padarė išvadas ir po pertraukos varžovams smogė su dviguba jėga.

47-ąją min. skaičius švieslentėje sulygino varžovų vartininką nuginklavęs Milano „Inter“ puolėjas Ivanas Perišičius.

Išsilyginus rezultatui svarstyklės išsilygino ir rinktinių žaidime. Abiejų komandų atakose netrūko pavojingų epizodų, tačiau pasižymėti nei vienai iš vienuolikių nepavyko.

Po šių rungtynių ir antrojo turo Čekija turi keturis, o pasaulio vicečempionė Kroatija – vieną tašką.

Be šių rinktinių D grupėje taip pat kaunasi Anglijos ir Škotijos vienuolikės. Šių ekipų tarpusavio dvikova vyks penktadienį 22 val. Lietuvos laiku. Kovą taip pat galėsite sekti lrytas.lt portale.

Trečiojo turo rungtynėse Kroatija susigrums su Škotija, o čekų lauks Anglijos iššūkis.