Krauju ir gausybe momentų paženklintame „Euro 2020“ ketvirtfinalyje Baku danai palaužė snaiperio P. Schicko tempiamus čekus

Europos futbolo čempionate šeštadienį ketvirtfinalio rungtynes Baku olimpiniame stadione žaidė Čekijos ir Danijos rinktinės, kurios įvykdė savo aistruolių lūkesčius patekdamos tarp aštuonių geriausių. Po dinamiškos dvikovos į pusfinalį žengė danai, iškovoję pergalę 2:1 (2:0).

K.Dolbergas pelnė antrą danų įvartį.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Danai pradėjo turnyrą dviem pralaimėjimais bet įsibegėjo.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jul 3, 2021, 6:46 PM, atnaujinta Jul 4, 2021, 12:09 AM

Danijos pergalę užtikrino Thomo Delaney (5 min.) ir Kaspero Dolbergo (42 min.) įvarčiai pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos čekai perėmė iniciatyvą ir kovojo negailėdami savęs, tačiau jiems pavyko tik sušvelninti rezultatą po Patriko Schicko smūgio (48 min.).

Tai buvo penktasis čeko įvartis „Euro 2020“ – jis pasivijo portugalą Cristiano Ronaldo, tačiau nė vienas jų savo sąskaitos jau nepadidins.

Čekijos rinktinė aštuntfinalyje nustebino pergale 2:0 prieš galingą Nyderlandų komandą.

Grupės varžybose čekai 2:0 pranoko škotus, sužaidė 1:1 su kroatais ir 0:1 pralaimėjo anglams.

Danijos komanda aštuntfinalyje 4:0 sutriuškino Velsą.

Danai pradėjo čempionatą pralaimėjimais 0:1 suomiams ir 1:2 belgams, bet paskui 4:1 sutriuškino rusus ir žengė į aštuntfinalį.