„Hegelmann Litauen“ trečią kartą įveikė „Nevėžį“

„Optibet A lygoje“ sėkmingai debiutavusi Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komanda savo kraitį papildė jau devintuoju laimėjimu.

„Helgelman Litauen“ ekipa<br>hegelmannsports.lt nuotr.
Y. Karashima.<br>hegelmannsports.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 17, 2021, 10:47 PM

5-oje turnyro lentelės vietoje žengianti ekipa namuose 28-ojo turo susitikime 2:0 (2:0) nugalėjo paskutinėje pozicijoje įsitaisiusį Kėdainių „Nevėžį“.

Šeimininkai pirmosiomis minutėmis atliko kelis aštrius perdavimus iš kraštų, kol galiausiai pasižymėjo 20-ąją minutę. Po pakelto kampinio nuo oponento atitrūkęs Yukiyoshi Karashima taikliai smūgiavo galva, pelnydamas jau 5-ąjį įvartį.

31-ąją minutę „Hegelmann Litauen“ komanda padvigubino rezultatą: Nauris Petkevičius ir Kyle'as Spence'as baudos aikštelėje apsikeitė perdavimais, o pastarasis taikliai mušė į tolimąjį vartų kampą.

Futbolininkas iš Didžiosios Britanijos pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Antrame kėlinyje Darius Gvildys suteikė progą debiutuoti „Nevėžio“ naujokui Dmitrijui Dmitrukui, tačiau svečiai varžovams pagrasino tik tolimais smūgiais, savo ruožtu, Y. Karashima buvo arti tikslo – japono šūvį į skersinį nukreipė Sergijus Melašenka.

Kauno rajono komanda užtikrintai baigė rungtynes bei sumažino deficitą nuo „Kauno Žalgirio“ iki 6 taškų. Tiesa, „Hegelmann Litauen“ klubas yra sužaidęs dviem mačais daugiau.