Dar vienas smūgis „Žalgiriui“: komandos legionierius dėl traumos ilgam iškrito iš rikiuotės Patyrė lūžį

Prie „Žalgirio“ pralaimėjimo (0:2) Čempionų lygos atrankos rungtynėse svečiuose prieš „Ferencvaros“ prisidėjo ir nelaimė – paskutinę minutę traumą patyrė Marko Karamarko.

M.Karamarko.<br>E.Žaldario nuotr.

Jul 21, 2021, 5:14 PM, atnaujinta Jul 21, 2021, 5:15 PM

Gynėjo ir saugo pozicijose rungtyniaujantis žaidėjas nesėkmingai nusileido po dvikovos su varžovu ir aikštę paliko ant neštuvų.

Dėl kaulo lūžio futbolininkams buvo atsidūręs ligoninėje. Ten suteikus reikiamą medicininę pagalbą žaidėjas kartu su su visa komanda parskrido į Vilnių.

Dėl patirtos traumos M. Karamarko nerungtyniaus mažiausiai 6 savaites.

„Žalgirio“ gretose dėl pėdos lūžio jau ilgą nerungtyniauja ir saugas Matas Vareika, tačiau rungtynėse su „Ferencvaros“ po pertraukos žaidė Mantas Kuklys.

Antrąsias rungtynes su „Ferencvaros“ vilniečiai žais liepos 27 d. namuose.