Karštas Čempionų lygos startas: C. Ronaldo įvartis, išvaryti žaidėjai ir paskutinę minutę kritusi „Manchester United“

Laukimas baigėsi – UEFA Čempionų lyga sugrįžto! Antradienį savo kovas stipriausiame Senojo žemyno klubiniame futbolo turnyre pradėjo net 16 komandų. Pirmoje vakaro dvikovų programoje buvo sužaistos dvejos rungtynės.

Čempionų lygos starte netrūko aistrų.<br>Reuters/AFP/Scanpix nuotr. koliažas.
 Austrai buvo nubausti raudona kortele.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 14, 2021, 7:39 PM, atnaujinta Sep 14, 2021, 11:58 PM

F grupės dvikovoje Cristiano Ronaldo ir jo atstovaujama „Manchester United“ ekipa liko be pergalės Berne. Anglijos klubas 1:2 (1:0) nusileido vietos "Young Boys“ klubui.

Ilgai laukti C.Ronaldo įvarčio nereikėjo. Portugalas svečius taikliu smūgiu į priekį išvedė dar 13-ąją min.

36-erių futbolininkas iš Portugalijos buvo pastebimas dar iki rungtynių pradžios, tiesa, pastarasis incidentas nebuvo itin malonus. Apšilinėdamas prieš rungtynes portugalas kamuoliu sužeidė stadiono apsaugos darbuotoją. Po šio įvykio C.Ronaldo atsiprašė kamuoliu sužeisto asmens.

Tuo tarpu rungtynių metu viskas iš natų Anglijos klubui klostėsi tik iki 35 akistatos min. Tąsyk raudona kortele už šiurkščią pražangą buvo nubaustas Aaronas Wan-Bissaka. Anglas aikštę turėjo palikti priverstinai.

Daugumoje žaidę „Young Boys“ ėmė vis labiau spausti varžovus, o skaičius švieslentėje po taiklaus smūgio 66-ąją min. išlygino Nicolas Moumi Ngamaleu.

Iki pat dvikovos pabaigos aktyviau žaidę aikštės šeimininkai į priekį išsivežė pačioje rungtynių pabaigoje. Pergalingu tapusį įvartį penktąją antrojo kėlinio pridėto laiko minutę įmušė Jordanas Siebatheu.

Tuo pat metu Ispanijoje vykusioje Čempionų lygos G grupės kovoje vietos „Sevilla“ 1:1 (0:1) išsiskyrė taikiai su „Salzburg“ klubu.

Šioje dvikovoje buvo paskirti net keturi 11 metrų baudiniai. Visi jie buvo atlikti dar pirmajame kėlinyje.

Net tris baudinius smūgiavusi „Salzburg“ taikliai pasižymėjo vos sykį (13-ąją min. baudinio nerealizavo Karimas Abeyemi, 21-ąją min. taikliai smūgiavo Luka Sucičius, tiesa, 37-ąją min. kroatas antrojo savo smūgiuoto baudinio neįmušė).

Skaičius švieslentėje „Sevilla“ sulygino taip pat įmušdama 11 metrų baudinį.

42-ąją min. taikliu smūgiu pasižymėjo Ivanas Rakitičius.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai liko mažumoje – už antrąją geltoną kortelę aikštę turėjo palikti Youssefas En Nesyri.

Vis dėlto svečiai nepasinaudojo savo pranašumu žaisdami daugumoje ir abi ekipos pasidalino po tašką.