Brazilija ir toliau nepralaimi, o peštynėse dėl antrosios vietos čekai žemyn nustūmė Vietnamą

Pasaulio salės futbolo čempionate sekmadienį savo kovas baigė D grupės ekipos. Dar antrame ture penkiskart planetos čempionai brazilai įsidėjo į kišenę kelialapį į turnyro aštuntfinalį, tad likusios trys ekipos siekė užimti antrąją vietą, kuri taip pat suteikia tiesioginį kvietimą į atkrintamąsias akistatas.

Kaune pristatyta pasaulio salės futbolo čempiono taurė.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Bus pristatytas čempionų trofėjus.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 19, 2021, 6:03 PM, atnaujinta Sep 19, 2021, 6:07 PM

Brazilija sekmadienį 5:1 susitvarkė su Panama ir paliko ją be pergalių ir pasiuntė šią ekipą namo.

Dėl antrosios vietos kovojo Čekijos ir Vietnamo atstovai. Jie buvo įveikę Panamą ir turėjo po tris taškus. Šioje dvikovoje ekipos išsiskyrė taikiai 1:1.

34-ias minutes komandos žaidė be įvarčių ir pirmieji 35-ąją minutę pasižymėjo vietnamiečiai. Įvartį pelnė Doanas Phatas Chau. Tačiau Vietnamo žaidėjai ilgai sėkme nesidžiaugė – jau kitoje atakoje čekas Lukas Resetaras rezultatą išlygino.

Čekija iki pabaigos išlaikė šią lygybę – nors abi rinktinės surinko po 4 taškus, geresnis įvarčių santykis buvo pas čekus ir jie užėmė antrąją vietą: čekai buvo įmušę 6 ir 6 įvarčius praleidę, o Vietnamo rinktinė pelnė tik 5 įvarčius, tačiau praleido net 12.

Tačiau neabejojama, kad pasibaigus grupės varžyboms Vietnamui atiteks viena iš keturių vietų atkrintamosiose varžybose, kurios skiriamos trečiąsias vietas grupėse laimėjusioms ekipoms.