„Inter“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą čempionate – „Lazio“ per kėlinį pelnė 3 įvarčius

Italijos futbolo čempionate pirmąją nesėkmę patyrė Simone Inzaghi treniruojamas Milano „Inter“ klubas. Šeštadienio vakarą pas buvusius savo auklėtinius atvykęs S.Inzahi krito nuo Romos „Lazio“ 1:3 (1:0).

Brazilas Felipe Andersonas pelnė antrąjį „Lazio“ įvartį.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 16, 2021, 11:09 PM, atnaujinta Oct 16, 2021, 11:30 PM

Pirmieji du įvarčiai buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos: jau 12-ąją min.“Inter“ žaidėjas Ivanas Perišičius sėkmingai realizavo baudinį, o po to mušė įvarčius tik „Lazio“ ekipa.

Antrajame kėlinyje „Lazio“ atsakė trimis įvarčiais pradžioje 64 min. nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino Ciro Immobile, po to 81-ąją min pasižymėjo Felipe Andersonas, o jau per teisėjo pridėtą laiką tašką padėjo Sergėjus Milinkovičius-Savičius.

Po antrojo „Lazio“ įvarčio kilo nemenkas konfliktas tarp abiejų komandų žaidėjų ir keturiems iš jų buvo parodytos geltonos kortelės.

Maža to – teisėjas parodė ir raudoną kortelę. Pasibaigus mačui Luizas Felipe džiaugdamasis sėkme užšoko varžovui ant nugaros ir prieš save pamatė raudoną kortelę.

Po šio pralaimėjimo Italijos čempionai lieka 3 vietoje su 17 taškų. Tuo tarpu, Maurizio Sarri auklėtiniai bent laikinai pakilo į 5-ąją vietą ir turi 14 taškų.