Londono „Arsenal“ užtikrintai susitvarkė su „Aston Villa“

Londono „Arsenal“ tęsia nepralaimėtų oficialių rungtynių seriją iki 7. Londono ekipa namuose 3:1 (2:0) įveikė „Aston Villa“.

Londono „Arsenal“ užtikrintai susitvarkė su „Aston Villa“.<br> Action Images/Scanpix nuotr.

Oct 23, 2021, 12:17 AM

Pirmasis rungtynių įvartis krito 23-ąją rungtynių minutę. Po kampinio tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Thomasas Partey. Pierre-Emerickas Aubameyangas šeštąją pirmo pridėto kėlinio minutę pelnė antrąjį rungtynių įvartį, pataisydamas savo netikslų 11 metrų baudinį.

Įdomu, kad svečiams per pirmąjį kėlinį nepavyko atlikti nė vieno smūgį į vartus.

Emile’as Smithas Rowe’as 56-ąją minutę padėjo tašką rungtynėse. Anglas atsidūrė kontraatakos smaigalyje ir po rikošeto nuginklavo svečių vartininką. Jacobas Ramsey 82-ąją sugebėjo skirtumą sušvelninti.

Tragiškai sezoną pradėjęs Londono „Arsenal“ po 9 rungtynių turi surinkęs 14 taškų ir užima 9 vietą. „Aston Villa“ su dešimt taškų rikiuojasi 13-toje pozicijoje.