Vargo vakarienė: baudinio neįmušusi „Barcelona“ patyrė dar vieną nesėkmę

Trečiadienį vykusiose Ispanijos futbolo pirmenybių rungtynėse sau vakarą vėl apkartino Ronaldo Koemano treniruojama „Barcelona“ ekipa.

„Barcelona“ Ispanijoje gavo dar vieną antausį.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 27, 2021, 11:11 PM

Katalonijos klubas išvykoje 0:1 (0:1) turėjo pripažinti „Rayo Vallecano“ ekipos pranašumą.

Atsiliekančios komandos vaidmenyje svečiai atsidūrė dar pirmajame kėlinyje – 30-ąją min. „Rayo Vellecano“ į priekį išvedė taiklus R.Falcao smūgis.

Suaktyvėjusi „Barcelona“ antrajame kėlinyje turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau 72-ąją min. 11-os metų baudinio nerealizavo Memphis Depay'us.

Be pergalės ir be taškų likęs Katalonijos klubas po dešimties sužaistų rungtynių Ispanijos futbolo čempionate savo sąskaitoje turi 15 taškų (9 vietaą), tuo tarpu „Rayo Vellecano“ po 11 dvikovų savo kraityje turi 19 taškų ir žengia penkta.