„Juventus“ vargai Italijoje – pergalę išplėšė tik per pridėtą laiką

Šeštadienį vykusiose Italijos futbolo čempionato rungtynėse sunkią pergalę namuose iškovojo Turino „Juventus“ ekipa.

„Juventus“ šventė nelengvą pergalę namuose.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Nov 6, 2021, 9:39 PM

„Senoji senjora“ tik pačioje rungtynių pabaigoje 1:0 (0:0) palaužė „Fiorentina“ futbolininkus.

Pergalingų tapusį įvartį aikštės šeimininkai įmušė 91-ąją dvikovos minutę, o jo autoriumi tapo Juanas Cuadrado.

Nuo 73-ios minutės „Fiorentina“ liko rungtyniauti mažumoje – už raudoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Nikola Milenkovičius.

Po šios pergalės Turino ekipa su 18 taškų. Tiek pat jų turi ir „Fiorentina“, o šios komandos rikiuojasi greta viena kitos 7-8 pozicijose.