Lietuvos jauniai neatsilaikė prieš Šiaurės Airijos futbolininkus

Lietuvos jaunių futbolo rinktinė atrankoje į Europos čempionatą iki 21 metų neatsilaikė prieš Šiaurės Airiją. Lietuviai išvykoje varžovų pranašumą turėjo pripažinti rezultatu 0:4 (0:2).

Lietuvos jauniai neatsilaikė prieš Šiaurės Airijos futbolininkus.<br>LFF nuotr.

Nov 12, 2021, 5:49 PM

Pirmąjį įvartį 8 rungtynių minutę pelnė Alfie’is McCalmontas. Šiaurės airis po nesėkmingo lietuvių epizodo gynyboje nieko nedengiamas pasiuntė kamuolį į vartus.

43 rungtynių minutę savo baudos aikštelėje taisykles pažeidė Kauno raj. „Hegelmann Lituaen“ saugas Vilius Armalas ir teisėjas iš Estijos nusprendė skirti 11 metrų baudinį į Lietuvos vartus. Savo šansą be problemų išnaudojo Paulas O’Neillas.

3 įvartį Š.Airija pelnė 75 minutę, kai tiksliu smūgiu antrą kartą pasižymėjo A.McCalmontas, o rungtynes tiksliu laisvu smūgiu užbaigė Chrisas Conn-Clarke'as.

Lietuviai po 5 rungtynių savo sąskaitoje turi 3 taškus ir grupėje žengia 5 vietoje. Šiaurės Airijos jauniai su 6 taškais užima 3 vietą.