Serbų įvartis sukėlė ekstazę: Novakas Džokovičius taip nesidžiaugė net po skambiausių savo pergalių

Sekmadienio vakaras Novakui Džokovičiui buvo itin džiugus. Teniso žvaigždė netvėrė savo kailyje pamatęs, kaip Serbijos futbolo rinktinė paskutinę minutę įmušė įvartį Portugalijoje ir po pergalės 2:1 iškovojo tiesioginį bilietą į pasaulio čempionatą Katare.

N,Džokovičiaus džiaugsmas.<br> Stopkadras

Nov 15, 2021, 12:21 PM, atnaujinta Nov 15, 2021, 12:25 PM

„Idemoooo“, – šaukė teniso legenda savo viešbučio kambaryje po Aleksandaro Mitrovičiaus įvarčio 90-ąją min.

Šiomis emocijomis jis pasidalijo savo instagramo istorijoje.

Novakas Džokovičius šiuo metu yra Turine, kur vyks teniso sezono pabaigos turnyras ATP „Masters“.

Būtent ten jis sekė savo tautiečių kovas rungtynėse su Portugalija.

Portugalija po 95 sekundžių keistu įvarčiu išsiveržė į priekį, tačiau serbai išlygino rezultatą 33-iąją minutę, o pergalę iškovojo 90-ąją minutę.

Taip serbai užsitikrino tiesioginį patekimą į pasaulio čempionatą Katare, o Portugalijai teks žaisti atkrintamosiose varžybose.

N.Džokovičius viešbučio kambaryje iš pradžių sušuko „idemo“ (tai reiškia „važiuojame ten!“), tada nusprendė atidaryti langą ir vėl sušukti, bet jau taip, kad būtų galima išgirsti Turino gatvėse.