„Barcelona“ rungtynių pabaigoje įveikė „Villareal“ futbolininkus

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ čempionate laimėjo antras rungtynes su Xavi vyr. trenerio poste. Katalonai išvykoje 3:1 (0:0) įveikė „Villarreal“ futbolininkus.

„Barcelona“ rungtynių pabaigoje įveikė „Villareal“ futbolininkus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Nov 28, 2021, 12:13 AM, atnaujinta Nov 28, 2021, 12:17 AM

48-ąją minutę „Villarreal“ vartininkas nesugebėjo sugauti ar numušti į jį skriejančio kamuolio ir už jo stovėjęs Frenkie’is de Jongas pelnė lengvą įvartį.

Visgi, „Barcai“ savo persvaros išlaikyti iki rungtynių pabaigos nepavyko. 76-tą minutę Samuelis Chukwueze’as skriedamas tarp dviejų katalonų gynėjų sugebėjo kamuolį pasiųsti į vartų tinklą.

Svylančius „Barcelona“ padus gelbėjo vasarą į komandą persikėlęs Memphis Depay’us. Po vartininko perdavimo per visą aikštę „Villarreal“ gynėjas įsigudrino šokdamas neišmušti kamuolio su galva ir prieš vartininką atsidūręs M.Depay’us šį apsivarė ir išvedė katalonus į priekį.

Lemiamą tašką rungtynėse padėjo Coutinho. 3 teisėjo pridėtą minutę šeimininkai savo baudos aikštelėje nugriovė brazilas, o šis pats realizavo 11 metrų baudinį.

„Barcelona“ po 14-os rungtynių turi 23 taškus ir rikiuojasi 7-oje pozicijoje. „Villarreal“ su 16 taškų užima 12-tą vietą.