Londono „Chelsea“ klubas metė iššūkį Madrido „Real“, tačiau galiausiai krito per pratęsimą, kai įvartį pelnė pastaruoju metu įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Karimas Benzema. Po antradienio pergalės 3:2, kuri neleido patekti į UEFA Čempionų lygos pusfinalį (4:5 bendras dviejų varžybų rezultatas) „Chelsea“ treneris Thomas Tuchelis teigė, kad nėra ko gailėtis.

„Chelsea“ strategas po įspūdingos kovos vos atgavo kvapą: „Neturime ko gailėtis“.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Apr 13, 2022, 8:26 AM, atnaujinta Apr 13, 2022, 8:28 AM

„Tai yra tokie pralaimėjimai, po kurių negali gailėtis, nes mes atidavėme viską“, – sakė strategas.

Po pirmojo tarpusavio mačo rezultatas buvo akivaizdus – 1:3, ir atrodė, kad „Real“ lengvai žengs į kitą etapą.

Tačiau „Chelsea“ sukūrė stebuklą, kai atsakomojo mačo 75-ąją minutę pirmavo 3:0, o iki visiškos sėkmės trūko labai mažai. Vis dėlto „Real“ pavyko įmušti įvartį, kuris žaidimą perkėlė į pratęsimą, o ten suspindo K.Benzema žvaigždė.

„Mums tiesiog nepasisekė, – kalbėjo T.Tuchelis. – Mes parodėme kokybę ir charakterį, kurį turi ši komanda. Nėra ko gailėtis.“

Madrido ekipos žvaigždė pelnė įvartį, po kurio anglams atsigauti nebepavyko. Nors ispanai ir pralaimėjo 2:3, jie žengė į kitą UEFA Čempionų lygos etapą.

Gyvai: impact Investments and nlocking Growth