Čempionų lygos lentelės dugne atsidūrusio „Atletico“ strategas išlieka ramus: „Nereikia jaudintis“

Madrido „Atletico“ ekipa toliau buksuoja UEFA Čempionų lygos kovose. Antradienį vykusiose turnyro rungtynėse Diego Simeonės auklėtiniai išvykoje 0:2 (0:1) nusileido „Brugge“ futbolininkams iš Belgijos.

D.Simeone.<br>ZP/Scanpix nuotr.

Oct 5, 2022, 2:35 PM, atnaujinta Oct 5, 2022, 2:36 PM

Po šio pralaimėjimo Ispanijos klubas rikiuojasi paskutinėje B grupės vietoje, per trejas rungtynes patyręs du pralaimėjimus.

Po nesėkmės Belgijoje vyriausiasis Madrido ekipos strategas teigė nesiruošiantis nerti į paniką bei prakalbo apie rungtynėse pamatytus teigiamus dalykus.

„Manau, kad žaidėme gerai, pirmajame kėlinyje kontroliavome žaidimą, viskas vyko pagal planą, kurio metu susikūrėme 2–3 progas pasižymėti. Vis dėlto neįmušėme, o momentą susikūrę priešininkai iškart sugebėjo pasižymėti.

Antrajame kėlinyje pagrindine rungtynių žvaigžde tapo „Brugge“ vartininkas (Simonas Mangoletas -red.). Nors ir pralaimėjome, pamačiau daug gerų dalykų, nereikia jaudintis, dar laukia daug rungtynių.

Susikūrėme nemažai progų, judame į priekį. Turime išnaudoti savo šansus, tačiau yra pakankamai dalykų, kuriuos dar turime taisyti“, – po pralaimėtų rungtynių samprotavo D.Simeone.

Artimiausias UEFA Čempionų lygos rungtynes Madrido „Atletico“ žais spalio 12-ąją namuose. Ispanijos klubas savų žiūrovų akivaizdoje sieks atsirevanšuoti „Brugge“ futbolininkams.