Įsibėgėjęs „Kauno Žalgiris“ artėja prie medalių – sutriuškino Gargždų „Bangos“ futbolininkus

Lietuvos futbolo A lygoje antroje sezono pusėje „Kauno Žalgiris“ demonstruoja pergalingą žaidimą. Šeštadienį žalgiriečiai 34-ojo turo akistatoje namuose 3:0 (1:0) įveikė pastaruoju metu retai pralaiminčią Gargždų „Bangą“.

Kauniečiai yra treti.<br> alyga.lt nuotr.

Oct 29, 2022, 8:53 PM, atnaujinta Oct 29, 2022, 9:02 PM

Pirmame kėlinyje abi komandos daug pavojingų epizodų nesukūrė.

„Banga“ išsiskyrė keliais aštresniais priartėjimais prie varžovų vartų, „Kauno Žalgiris“ – tolimesniais smūgiais.

Vienas iš jų baigėsi įvarčiu: 32-ąją minutę gargždiškiai leido Antonui Fase įsibėgėti ir šis tolimu smūgiu pratęsė rezultatyvių rungtynių seriją. Legionierius iš Nyderlandų „Optibet A lygoje“ pasižymėjo 8-ąjį kartą šiemet.

Antrojo kėlinio pradžia „Kauno Žalgiris“ neužtruko išsiveržti į priekį.

Marko Pejičiaus iš toli spirtas kamuolys atsimušė į skersinį, tačiau laiku reikiamoje atsidūręs Mohamedas Bahlouli antruoju bandymu buvo tikslus – žalgirietis pasižymėjo po beveik pusmečio pertraukos.

Visai netrukus vienos atakos metu du kartus komandą gelbėjo Kornelijus Smilingis, sykį – Mauricio Pinto.

73-iąją minutę kauniečių kontrataka baigėsi trečiuoju įvarčiu – po Beno Aniso perdavimo pasižymėjo Philippas Schellneggeris.

Abi komandos turėjo galimybių pasižymėti, puikus šansas priklausė ir svečiams – Igno Venckaus galva muštą kamuolį nuo vartų linijos atmušė Egidijus Vaitkūnas.