„Arsenal“ ir toliau išlieka Anglijos čempionato lyderiu

Anglijos futbolo čempionate lyderis Londono „Arsenal“ klubas ir toliau lenkia antroje vietoje esantį čempioną „Manchester City“ dviem taškais. „Arsenal“ futbolininkai šeštadienį išvykoje šiaip ne taip  1:0 (0:0) įveikė „Leicester City“.

Gabriel Martinelli pelnė vienintelį įvartį „Arsenal“ ekipoje.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 25, 2023, 7:15 PM, atnaujinta Feb 26, 2023, 12:22 AM

Nors pirmame kėlinyje „Arsenal“ pelnė vieną įvartį, tačiau po VAR peržiūros jis nebuvo įskaitytas. Prasidėjus antram kėliniui 46 min. įvartį pelnė Gabrielis Martinellis.

Jis buvo vienintelis ir padėjo Londono ekipai iškovoti pirmenybėse 18 pergalę.

Dar vieną pergalę iškovojo Birmingamo „Aston Villa“ klubas, kuris išvykoje 2:0 (0:0) nugalėjo Londono „Everton“ Abu įvarčiai krito tik po pertraukos.

Dabar Birmingamo klubas pasivijo taškais Londono „Chelsea“, tiesa, ši ekipa yra sužaidusi vienu maču mažiau.

Lengvą pergalę iškovojo ir Anglijos čempionas "Manchester City", kuris įveikė  „Bournemouth“ 4:1.