Vieną įvartį alytiškiams įmušęs „Kauno Žalgiris“ išbrido iš nesėkmių ruožo

Lietuvos futbolo A lygos 14-ajame ture futbolo sirgaliai išvydo atkaklią „Kauno Žalgirio“ ir Alytaus „Dainavos“ dvikovą. Dariaus ir Girėno stadione vykęs mačas baigėsi žalgiriečių pergale rezultatu 1:0 (1:0).

Rungtynės Kaune.<br> L.Žemgulio nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

2023-05-20 19:52, atnaujinta 2023-05-20 19:55

Nuo pačios rungtynių pradžios kamuolio kontrolę perėmė kauniečiai. „Žalgirio“ ekipos saugas Gratas Sirgėdas 16-ąją minutę klastingu smūgiu iš už baudos aikštelės grasino alytiškių vartams, tačiau komandą gelbėjo Airidas Mickevičius.

30-ąją minutę ispanas Xabi Auzmendi itin tiksliai pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir žalgiriečių spaudimą pavertė pirmuoju rungtynių įvarčiu bei rezultatas tapo 1:0.

Kėlinio pabaigoje „Dainavos“ ekipos saugas Artiomas Baftalovskis atliko stiprų smūgį iš už baudos aikštelės ribų, tiesa, kamuolys prašvilpė virš Igno Plūko ginamų vartų.

Antrąją susitikimo pusę aktyviau pradėjo svečiai – alytiškių saugas Peteris Ademo sudrebino vartų virpstą, bet kamuolys vartų tinkle neatsidūrė, o vos po kelių minučių standartinės situacijos metu pavojingai smūgiavo Ode Abdullahi.

61-ąją minutę auksinę progą turėjo „Dainava“ – Artemo Radčenko smūgį atrėmė I. Plūkas, o prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Matheusas Araujo, tiesa, pastarojo šūvis prašvilpė visai greta virpsto.

Per likusį laiką alytiškiai siekė visais būdais išlyginti rezultatą, tačiau Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai sugebėjo atsilaikyti bei švęsti pergalę.

Po šios pergalės kauniečiai sąskaitoje turi 21 tašką ir žengia ketvirtoje vietoje, o „Dainavosׅ“ futbolininkai ir toliau su 17 taškų yra šešti.

„Lietuva tiesiogiai“: kokių klausimų vengia prezidentas G. Nausėda?