A lygoje „Sūduva“ ir „Riteriai“ kelių link vartų nerado

„Optibet A lygos“ 18-asis turas prasidėjo susitikimu Marijampolės, kur nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio. Vietos „Sūduva“ bei Vilniaus „Riteriai“ pasidalino po tašką – 0:0.

„Sūduva“ namie neįveikė „Riterių“.<br> a lygos nuotr.

Jun 10, 2023, 8:58 PM, atnaujinta Jun 10, 2023, 10:17 PM

Pirmame kėlinyje buvo sukurtas vienintelis pavojingas epizodas, kai Žygimantas Baltrūnas bandė nukreipti kamuolį į Armanto Vitkausko paliktus vartus, tačiau laiku suskubęs Valdas Paulauskas sugebėjo apsiginti.

Po pertraukos ekipos taip pat aštriais momentais neišsiskyrė. Geriausia proga priklausė pirmą sykį mačą starto pradėjusiam Pierre'ui Okende, kurio spirtas kamuolys skriejo virš vartų.

Šio mačo dėl traumos nebaigė „Riterių“ saugas Matas Ramanauskas.

Marijampolės ekipa antrąjį ratą baigė su 17 taškų ir 8-ąja vieta, „Riteriai“ su 14 taškų žengia devinti.

Dar viename mače vienas iš lyderių „Šiauliai“ 1:1 sužaidė su Gargždų „Banga“.