Rezultatyviausias rungtynes sužaidęs D. Motiejūnas atvedė „Rockets“ į pergalę (2 video)

NBA čempionate „Houston Rockets“ komanda savo aikštėje 111:81 (30:25, 28:20, 32:17, 21:19) sutriuškino „Phoenix Suns“ komandą.

„Rockets“ - „Suns“.<br>AP

2013-03-14 14:54, atnaujinta 2018-03-10 00:40

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo Donatas Motiejūnas. Puolėjas iš Lietuvos per 28 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai rezultatyviausios krepšininko rungtynės šį sezoną.

„Rockets“ (35/30): D. Motiejūnas – 19, J. Hardenas – 18, O. Asikas – 14, J. Linas – 13, T. Robinsonas – 12, C. Parsonsas – 11, G. Smithas ir P. Beverley – po 6, C. Delfino – 5, J. Andersonas – 4, A. Brooksas – 3.

„Suns“ (22/43): W. Johnsonas – 15, G. Dragičius – 11, K. Marshalas ir M. Beasley – po 10, D. Garrettas – 9, J. O'Nealas – 6, Marcusas Morrisas ir J. Dudley – po 5, Markieffas Morrisas ir L. Scola – po 4, H. Haddadi – 2.

Kitose rungtynėse „Toronto Raptors“ komanda išvykoje 88:112 (22:21, 18:28, 22:32, 26:31) nusileido „Boston Celtics“ komandai.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Jonas Valančiūnas „Raptors“ komandai per 34 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 7 kamuolius.

Linas Kleiza aikštėje nepasirodė.

„Celtics“ (35/29): J. Greenas – 20, P. Pierce'as – 15, K. Garnettas, J. Terry ir J. Crawfordas – po 12, B. Bassas ir C. Lee – po 11, C. Wilcoxas – 7, A. Bradley ir T. Williamsas – po 5, D. White'as – 2.

„Raptors“ (25/40): R. Gay – 19, D. DeRozanas – 17, T. Rossas – 13, A. Johnsonas ir J. Valančiūnas – 9, K. Lowry ir S. Telfairas – po 5, A. Andersonas – 4.