„Kibirkštis“ LMKL čempionato finale kovos su „Sirenų“ komanda

Kauno rajono „Sirenų“ komanda iškopė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionato finalą.

Veržiasi E. Sarapaitė.<br>A. Barzdžius

ELTA ir lrytas.lt inf.

Apr 13, 2013, 9:12 AM, atnaujinta Mar 8, 2018, 9:08 AM

Antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusi ekipa trečiosiose pusfinalio rungtynėse penktadienį namuose po atkaklios kovos 70:67 (21:18, 20:18, 11:18, 18:13) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir laimėjo seriją 2-1.

Pirmąsias pusfinalio rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ namuose pralaimėjo 68:69, o antrąsias svečiuose laimėjo 60:44.

15-ąją min. aikštelės šeimininkės pirmavo 16 taškų skirtumu (36:20). Po dviejų kėlinių komandas skyrė penki taškai (41:36). 28-ąją min. Gabrielė Gutkauskaitė persvėrė rezultatą 52:51. 33-iąją min. klaipėdietės pirmavo 57:52, o dar po minutės - 59:54. Rungtynių pabaigoje sėkmė lydėjo „Sirenų“ ekipą. Likus žaisti 9 sek., rezultatą galėjo išlyginti „Fortūnos“ komandos „legionierė“ Garkeiva Council, tačiau ji nepataikė iš po krepšio. Likus rungtyniauti 1,4 sek., Laura Rakutytė baudos metimu padidino skirtumą iki trijų taškų.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausia I. Šalkauskė. Ji pelnė 28 taškus (dvitaškiai - 8/9). Patyrusi vidurio puolėja atkovojo 9 kamuolius. Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė surinko 19, o Eglė Tarasevičiūtė - 11 taškų.

Trečiąją vietą reguliariajame sezone užėmusiai „Fortūnai“ 21 tašką pelnė G. Council (tritaškiai - 4/7), 17 - Lina Aglinskaitė, 16 - Eglė Šikšniūtė (7 atk. kam.). Monika Grigalauskytė atkovojo 9 kamuolius.

„Sirenos“ finale iki trijų pergalių kovos su reguliariojo sezono nugalėtoja Vilniaus „Kibirkšties“ komanda.

Fortūna“ dėl trečiosios vietos taip pat iki trijų pergalių žais su Kauno „Aisčių-LSU“ komanda.

Pirmosios rungtynės vyks pirmadienį Vilniuje ir Klaipėdoje.