Pratęsime žibėjęs T. Duncanas atvedė „Spurs“ į trečiąją pergalę (video)

„San Antonio Spurs“ komanda jau kitose rungtynėse gali padėti tašką NBA Vakarų konferencijos finale. „Spurs“ krepšininkai išvykoje 104:93 (13:29, 27:15, 24:21, 22:21, 18:7) nugalėjo „Memphis Grizzlies“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0.

„Grizzlies“ - „Spurs“ rungtynių akimirka.<br>AP

May 26, 2013, 11:17 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 6:28 AM

Pirmajame kėlinyje „Spurs“ atakavo vos 21,1 proc. taiklumu. Svečiai pataikė 4 iš 19 metimų, todėl po pirmojo ketvirčio „Grizzlies“ pirmavo 29:13. Antrajame kėlinyje „Spurs“ atsigavo, pataikė 11 metimų iš 17 (64,7 proc.) ir pasivijo varžovus (40:44).

„Spurs“ į pergalę vedė Didžiuoju trejetu vadinami krepšininkai, kartu pelnę 69 taškus. Tony Parkeris buvo rezultatyviausias nugalėtojų komandoje, jis surinko 26 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Manu Ginobili surinko 19 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Timas Duncanas pelnė 24 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Šis krepšininkas ėmėsi iniciatyvos pratęsimo metu. 37 metų puolėjas pratęsimo metu pelnė 7 taškus. 5 jo taškai iš eilės leido „Spurs“ laimėti atkarpą 11:3.

„Grizzlies“: M. Conley – 20, M. Gasolis – 16, Q. Pondexteris – 15, Z. Randolphas – 14, T. Allenas – 12, T. Prince'as ir J. Baylessas – po 7, D. Athuras – 2.

„Spurs“: T. Parkeris – 26, T. Duncanas – 24, M. Ginobili – 19, T. Splitteris – 11, M. Bonneris – 8, B. Diaw – 7, K. Leonardas – 4, D. Greenas – 3, G. Nealas – 2.

Ketvirtosios serijos rungtynės Memfyje bus žaidžiamos pirmadienį.

Rytų konferencijos finalo serijoje žaidžia čempionės titulą ginanti „Miami Heat“ ir „Indiana Pacers“. Serijos rezultatas 1:1.