M.Solopovos atstovaujamas klubas - kitame Turkijos taurės etape

1. Mersino BŠB 2 1 168:161

M.Solopova nugalėtojoms pelnė 5 taškus.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Oct 14, 2013, 5:01 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 4:34 AM

Izmiro krepšininkės sekmadienį lemiamoje A grupės dvikovoje 66:58 (16:14, 13:16, 20:15, 17:13) įveikė Stambulo „Universitesi SK“ ekipą ir keturių komandų turnyre užėmė antrąją vietą.

M.Solopova nugalėtojoms pelnė 5 taškus, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei sykį suklydo. Per 15 su puse minutės (15:21) ji pataikė 1 tritaškį iš 5 ir 1 dvitaškį metimą iš 2.

Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrė ir ketvirta A grupėje liko Kamilės Nacickaitės Ankaros „TED Kolejliler“ ekipa, sekmadienį 61:66 (14:13, 13:9, 12:21, 22:23) nusileidusi antrąją pergalę iškovojusioms ir pirmą vietą grupėje užėmusioms Mersino BŠB krepšininkėms.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusi K.Nacickaitė į varžovių krepšį įmetė 20 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 32 su puse žaidimo minutės (32:29) ji pataikė abu tritaškius, 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

2. Izmiro „Konak Belediyesi“ 2 1 193:178 ---------- 3. Stambulo „Universitesi SK“ 2 1 187:171

4. Ankaros „TED Kolejliler“ 0 3 184:222

Pirmąją pergalę iškovojo ir trečiąją vietą keturių ekipų B grupės turnyre užėmė Gintarės Petronytės Antalijos „Homend Belediyesi“ komanda, sekmadienį 74:72 (19:24, 19:11, 25:21, 11:16) įveikusi trečiąją nesėkmę patyrusią ir ketvirtojoje pozicijoje likusią Ordu „Orduspor“ ekipą.

G.Petronytė nugalėtojoms pelnė 4 taškus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą, 2 kartus suklydo ir prasižengė 4 sykius. Per nepilnas 25 minutes (24:46) ji pataikė 1 dvitaškį iš 4 bei abu baudų metimus.

Į kitą varžybų etapą pateko Adanos „Botasspor“ ir Mersino „Tarsus Belediyesi“ klubai, kurių susitikimą sekmadienį 72:41 (14:13, 11:14, 23:11, 24:3) laimėjo Adanos krepšininkės.

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Adanos „Botasspor“ 3 0 223:177

2. Mersino „Tarsus Belediyesi“ 2 1 202:203

---------- 3. Antalijos „Homend Belediyesi“ 1 2 220:247

4. Ordu „Orduspor“ 0 3 193:211

Į kitą varžybų etapą pateko po dvi geriausias grupių komandas.