„Kibirkštis“ Vilniaus derbyje varžovių nepasigailėjo

Prieš savaitę pergalę šventusios 59 taškų skirtumu Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ merginos apsukų nemažina ir toliau. Sostinės klubas atidėtose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse 58 taškų skirtumu 112:54 (25:12, 36:11, 25:16, 26:15) sutriuškino kitą Vilniaus komandą „Jaunuosius talentus“. „Kibirkštis-VIČI“ LMKL turnyre iškovojo šeštą pergalę iš tiek pat galimų ir pakilo į pirmą turnyro lentelės poziciją.

Nov 12, 2013, 8:21 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 10:16 AM

„Kibirkšties-VIČI“ komanda nuo pat rungtynių pradžios parodė, jog nesiruošia juokauti ir jau per pirmas dešimt minučių pasiuntė jaunąsias varžoves į nokdauną – 25:12. Antrajame ketvirtyje „Kibirkšties-VIČI“ pranašumas pasiekė 30 taškų (49:19) ir rungtynių baigtis tapo aiški. Abiejų komandų treneriais leido aikštėje pasirodyti visoms žaidėjoms ir sprendė savo uždavinius.

Antra mačo dalis nesiskyrė nuo pirmosios. Lietuvos čempionės dominavo aikštėje ir didino atotrūkį. Trečiame kėlinyje komandas jau skyrė 40 taškų (65:25). Likus penkioms minutėms labiau patyrusios „Kibirkšties-VIČI“ merginos pelnė 100 rungtynių tašką ir skirtumą padidino iki 50 (101:50). Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Eglė Šniokaitė. Gynėja per 25 minutes pelnė 20 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 1 kamuolį atkovojo.

„Stengėmės nežiūrėti į rezultatą, o sprendėme savo užduotis. Kai kas pavyko, kai kas – ne, - po mačo teigė rezultatyviausia „Kibirkšties-VIČI“ komandos žaidėja E.Šniokaitė. – Ruošiamės Eurolygos rungtynėms, todėl visą dėmesį skiriame joms. Buvo gera treniruotė, dirbsime toliau“.

Sofija Aleksandravicius įmetė 18 taškų (9 atk. kam.), Hollie Mershon – 15, Greta Šniokaitė – 13, Kristina Alminaitė – 12 (11 atk kam.), Ieva Krastina – 7 (6 rez. per., 4 per.), Lina Pikčiutė ir Daina Gabalytė po 6, Rima Valentienė ir Ieva Šimkutė po 5, Vita Kuktienė – 3, Mantė Kvederavičiūtė – 2. „Jaunųjų talentų“ komandoje Laura Juškaitė įmetė 16 taškų, o Justina Kraujūnaitė surinko 10. Kitas rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ komanda žais penktadienį su „Utenos“ krepšininkėmis.