„Rockets“ pribloškė „Hawks“ klubą, D.Motiejūnas neturėjo daug galimybių

Hjustone – nieko naujo. „Houston Rockets“ klubas (11/5) NBA pirmenybėse be vieno lyderių Jameso Hardeno 113:84 (30:19, 26:26, 21:22, 36:17) ketvirtajame kėlinyje sutriuškino „Atlanta Hawks“ krepšininkus (8/8), o Donatas Motiejūnas negalėjo pasigirti dideliu trenerio pasitikėjimu.

D.Howardas ir J.Hardenas galėjo ramiai sėdėti ant atsarginių suolo, nes lemiamą žodį tarė atsarginiai žaidėjai.<br>AP nuotr.

Nov 28, 2013, 7:15 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 2:50 AM

Lietuvis aikštėje praleido 4 minutes, per kurias spėjo pelnyti 3 taškus (1/3 dvit., 1/2 baud.) ir sugriebė 1 atšokusį kamuolį.

Pirmą kartą aikštėje jis pasirodė tik 44-ąją minutę, kai „Rockets“ užtikrintai pirmavo 102:84. Šis kėlinys buvo esminis rungtynių lūžis.

Jį Hjustono ekipa pradėjo pirmaudama dar ganėtinai ne tokiu dideliu skirtumu (77:67), bet lemiamoje mačo atkarpoje sužaidė tiesiog fantastiškai – kėlinuką laimėjo 36:17.

Prie to daug prisidėjo ir fantastiškas tritaškių pataikymas. Tikslą pasiekė 14 iš 27 (52 proc.) „Rockets“ mestų tritaškių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė atsarginiai žaidėjai – Aaronas Brooksas ir Francisco Garcia, pelnę po 21 tašką. Chandleris Parsonsas ir Terrence‘as Jonesas pridėjo po 14, Dwightas Howardas (8 atk. kam.) – 11 taškų.

Pralaimėjusiems Paulas Millsapas surinko 16, Cartieris Martinas ir Alas Horfordas (8 atk. kam.) – po 14, Johnas Jenkinsas – 13 taškų.