NBA: galingas L.Jameso dėjimas per varžovą, „Heat“ pergalė, „Lakers“ pralaimėjimas

LeBronas Jamesas pataiko tritaškį, tada – dar vieną. Karaliumi vadinamas krepšininkas gauna kamuolį, atlieka klaidinantį judesį ir pasileidžia varžovų krepšio link ir net nesuabejojęs krauna į krepšį per bejėgį Paulą Millsapą. Trys L.Jameso blyksniai – ir „Atlanta Hawks“ pranašumas sumažėjo iki 108:109. Tai – vienas svarbiausių naktį iš pirmadienio į antradienį vykusių NBA rungtynių epizodų.

„Heat“ ir „Hawks“ mačas.<br>AP nuotr.

Dec 24, 2013, 9:40 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 5:14 PM

„Hawks“ krepšininkai buvo pakeliui į pergalę prieš čempionus, tačiau neatlaikė spaudimo, leido „Miami Heat“ ekipai išplėšti pratęsimą, o per jį pralaimėjo. „Heat“ šventė pergalę 121:119 (33:23, 17:31, 27:30, 34:27, 10:8).

Šiame mače „Heat“ komandai nepadėjo vienas iš trijų lyderių Dwyane'as Wade'as. Dėl kelio skausmų krepšininkas sėdėjo ant suolo. Jo taškų dalį pasiėmė L.Jamesas. Jis pelnė 38 taškus. Nors L.Jamesas žaidė puikiai, „Heat“ pergalių serijos iki penkių nebūtų pratęsusi be Ray'aus Alleno baudų metimų, leidusių kovoti pratęsime.

Majamio komanda Vakaruose – antra, o Atlantos – trečia.

„Hawks“ (15/13): J.Teague (8 rez. perd.) - 26, P.Millsapas (10 atk. kam.) - 25, A.Horfordas (11 atk. kam.) - 21, K.Korveris – 15, L.Williamsas – 9, D.Carrollas ir M.Scottas – po 8, E.Brandas – 4, S.Mackas (7 rez. perd.) - 3.

„Heat“ (21/6): L.Jamesas (8 atk. kam.) - 38, R.Allenas – 19, M.Chalmersas ir C.Andersenas (9 atk. kam.) - po 12, M.Beasley (7 atk. kam.) - 10, R.Masonas jaunesnysis – 8, R.Lewisas – 6, N.Cole'as – 5.