J.Teague‘o pergalingas metimas Klivlande įkrito nuo lanko pašokęs 5 kartus (rezultatai)

Klivlande – Holivudo filmo vertas reginys. „Atlanta Hawks“ (16/13) gynėjas Jeffas Teague‘as pirmojo pratęsimo pabaigoje tritaškiu pratęsė mačą dar vienam kėliniui, o vėliau dvitaškiu su sirena galutinai pražudė „Cleveland Cavaliers“ komandą (10/18) – 127:125 (26:27, 24:21, 26:24, 19:23, 13:13, 19:17).

Dec 27, 2013, 7:40 AM, atnaujinta Feb 19, 2018, 4:45 PM

Rezultatyviausią karjeros mačą sužaidęs 25 metų 188 cm ūgio įžaidėjas jį įsimins ir dėl kurioziško pergalingo metimo.

„Hawks“ komandai pergalę J.Teague‘as išplėšė pataikydamas metimą iš vidutinio nuotolio, kai kamuolys nuo lanko pašoko net 5 kartus.

Kaip kamuolys pasiekė tikslą, amerikietis netgi nematė. Kol jis šokinėjo ant lanko, J.Teague‘as suklupo ir parkrito ant žemės.

„Kyle‘as Korveris mane pakėlė nuo žemės ir pasakė, kas nutiko. Esu labai laimingas, kad kamuolys įkrito“, - džiaugėsi 34 taškus pelnęs ir 14 rezultatyvių perdavimų atlikęs „Hawks“ didvyris.

„Cavalies“ neužteko net ir 40 įžaidėjo Kyrie Irvingo pelnytų taškų bei 9 rezultatyvių perdavimų. Vien per antrąjį pratęsimą jis pelnė net 12 taškų.

„Hawks“ klube J.Teague‘ui geriausiai talkino Alas Horfordas (25 tšk.), Paulas Millsapas (11 atk. kam.) ir Kyle‘as Korveris (abu po 20 tšk.).

Pralaimėjusiems be K.Irvingo Tristanas Thompsonas surinko 22, Dionas Waitersas – 20 taškų.

Vakarų konferencijos grandų mače taip pat prireikė pratęsimo. „Portland Trail Blazers“ (24/5) po dramatiškos kovos namie 116:112 (19:14, 28:32, 29:27, 25:28, 15:11) palaužė „Los Angeles Clippers“ (20/11) ekipą.

Pagrindinio laiko pabaigoje teko gelbėtis „Blazers“ žaidėjams. Likus žaisti 9 sek. Ch.Paulas dvitaškiu padidino „Clippers“ pranašumą iki trijų taškų (101:98), tačiau po 4 sekundžių prancūzas Nicolas Batumas tritaškiu išlygino rezultatą. Ch.Paului pergalingu galėjusio tapti metimo pataikyti nepavyko.

Pratęsime iniciatyva priklausė „Blazers“ klubui.

Nugalėtojams LaMarcusas Aldridge‘as (10 atk. kam.) pelnė 32, Wesley Matthewsas ir Nicolas Batumas – po 19, Damianas Lillardas – 14, Mo Williamsas (8 rez. perd.) – 12 taškų.

„Clippers“ komandai Blake‘as Griffinas surinko 35 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Chrisas Paulas pridėjo 34 taškus ir 16 rezultatyvių perdavimų, Jamalas Crawfordas įmetė 21 tašką.

Kitose rungtynėse „San Antonio Spurs“ krepšininkai (23/7) išvykoje 116:107 (27:20, 31:31, 26:26, 32:30) parklupdė „Dallas Mavericks“ ekipą (16/13).

„Spurs“ yra geriausiai svečiuose žaidžianti NBA komanda. Priešo teritorijoje Greggo Popovičiaus auklėtiniai pasiekė 13 pergalių iš 16.

San Antonijaus klubui Dalase Tony Parkeris pelnė 23, Danny Greenas – 22 (2/2 dvit., 5/5 trit., 3/3 baud.), Timas Duncanas (13 atk. kam.) – 21, Tiago Splitteris – 12 taškų.

Pralaimėjusiems Dirkas Nowitzki surinko 25, Monta Ellisas – 23, Vince‘as Carteris – 20, DeJuanas Blairas (11 atk. kam.) – 14, Jose Manuelis Calderonas – 13 taškų.