Devintąją pergalę Turkijos

Lietuvė realizavo beveik visus savo metimus.<br>P.Mantauto nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 10, 2014, 11:53 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 12:24 PM

Dvigubu dubliu prie pergalės prisidėjo vidurio puolėja iš Lietuvos, nugalėtojoms pelniusi 11 taškų ir po krepšiais atkovojusi 11 kamuolių. Per 29 minutes (29:04) G.Petronytė pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo 7 baudų metimus iš 8. Be to, ji atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovių metimus, 4 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvę nugalėtojų gretose žaidė tik Evanthia Maltsi (25 tšk.) bei Aneika Henry (20 tšk.).

Šeimininkių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Milica Jovanovič (18 tšk.), La Tanya White (17 tšk.) ir Avery Warley (13 taškų).

Turkijos čempionate pirmauja Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (18 pergalių ir 1 pralaimėjimas) klubas, o pirmenybių autsaiderės pozicijoje liekanti Ankaros „TED Kolejliler“ (2/17) komanda su Kamile Nacickaite svečiuose 59:69 (15:26, 19:12, 17:13, 8:18) pralaimėjo dešimtojoje pozicijoje esančioms Adanos „Ceyhan Belediye“ (7/12) krepšininkėms.

Lietuvė į aikštės šeimininkių krepšį įmetė 11 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovės metimą bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė. Per nepilnas 33 minutes (32:41) K.Nacickaitė pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 7 bei abu baudų metimus.