Atlantoje galingai rungtyniavusį J.Valančiūną sustabdė skausmai

„Toronto Raptors" ekipa (37 pergalės/29 pralaimėjimai) pateko į nesėkmių ruožą. Vienas NBA Rytų konferencijos lyderių išvykoje po pratęsimo 113:118 (26:17, 23:32, 29:31, 28:26, 7:12) pralaimėjo aštuntąją vietą konferencijoje užimančiam „Atlanta Hawks" (31/35) klubui ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

J.Valančiūnui teko atlaikyti kietą „Hawks" aukštaūgio iš Makedonijos P.Antičiaus gynybą.<br>AP nuotr.

Mar 19, 2014, 6:40 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 7:38 AM

Šią nesėkmę Toronto komandai dar labiau apkartino rezultatyviai rungtyniavusio J.Valančiūno nesėkmė - lietuvis dėl nugaros skausmų trečiojo kėlinio pabaigoje buvo priverstas palikti aikštę ir mačas baigėsi jam būnant persirengimo kambaryje.

Per 20 žaidimo minučių starto penkete rungtynes pradėjęs aukštaūgis iš Lietuvos pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 6/7 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir tris kartus prasižengė.

„Nelabai ką ir galiu pasakyti. Tiesiog pajutau skausmą nugaroje ir viskas. Esu nusivylęs, nes šiandien pralaimėjome - tai yra blogiausia šios dienos dalis.

Visi nori laimėti ir padėti savo komandai, tačiau aš to negalėjau padaryti, o privalėjau laukti čia", - persirengimo kambaryje po mačo sakė J.Valančiūnas, vien per pirmąjį kėlinį pelnęs 11 taškų ir prametęs vos vieną metimą.

„Raptors" komandai žaisti pratęsimus nesiseka - tai buvo penktoji nesėkmė iš šešių mačų, kuriuose teko kovoti papildomas penkias minutes.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 8 sek. „Raptors“ gynėjas K.Lowry rezultatyviu prasiveržimu išlygino rezultatą (106:106), o šeimininkams pergalę per pagrindinį laiką padovanoti galėjęs P.Millsapas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę nebuvo taiklus.

Rezultatyviausiai Toronto ekipoje žaidė D.DeRozanas - 29 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai.

K.Lowry surinko 20 taškų, atkvojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Po 11 taškų pelnė T.Rosas ir A.Johnsonas (11 atk. kam.).

Atlantos komandai J.Teague pelnė 34 taškus, P.Millsapas (13 atk. kam., 10 rez. perd.) 19, K.Korveris 16.

Kitą mačą „Raptors" komanda žais ketvirtadienį su „New Orleans Pelicans" komanda.