M. Kuzminskas: „Tenka pripažinti, kad esame silpnesni“

Mindaugas Kuzminskas ketvirtadienį sužaidė geriausias savo rungtynes pasaulio krepšinio čempionate, tačiau džiaugsmo jo veide nebuvo. Pusfinalyje lietuviai 68:96 nusileido JAV rinktinei ir šeštadienį kovos dėl trečiosios vietos.

M.Kuzminskas buvo rezultatyviausias Lietuvos komandoje.<br>G.Šiupario nuotr.

2014-09-12 01:37, atnaujinta 2018-02-09 16:23

M.Kuzminskas šiose rungtynėse per 27 minutes pelnė 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Jis kartu su Jonu Valančiūnu buvo rezultatyviausi Lietuvos rinktinėje.

„Pradėjome neblogai. Pirmoje pusėje kovėmės kaip lygūs su lygiais, sėkmingai kovojome dėl kamuolių, neleidome jiems karaliauti po mūsų krepšiu.

Trečiąjį kėlinį labai prastai pradėjome. Nors anksčiau tai buvo mūsų kabliukas, šį kartą buvo atvirkščiai. Jie stipriai laimėjo atkarpą, o kuomet tokia komanda atitrūksta 20 taškų, supranti, kad šansai pavyti yra minimalūs.

Nors stengėmės ir kovojome, bet šiuo metu tenka pripažinti, kad esame silpnesni“, - sakė M.Kuzminskas.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė dėl bronzos kovos su Prancūzijos ir Serbijos pusfinalio poros pralaimėtoja.

„Šiuo metu svarbiausia atgauti jėgas. Dabar svarbiausias mačas yra dėl trečiosios vietos. Ir jei, duok Dieve, jį laimėsime, tai šis pralaimėjimas labai greitai pasimirš“, - kalbėjo puolėjas.

„Lietuva tiesiogiai“: iš kur paimti pinigų gynybai?