J. Valančiūnas žaidė galingai, tačiau „Raptors“ sminga žemyn

Rungtynių Finikse akimirka.<br>AP nuotr.

2015-01-05 06:38, atnaujinta 2018-01-17 01:15

Jonas Valančiūnas rungtyniavo ilgiausiai ir rezultatyviausiai savo komandoje, tačiau tai neišgelbėjo „Toronto Raptors“ klubo (24 pergalės/ 10 pralaimėjimų). Kanados ekipa NBA reguliaraus sezono rungtynėse išvykoje 109:125 (19:27, 34:43, 23:28, 33:27) nusileido „Phoenix Suns“ (20/16) ir patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje atsilikinėjo 19 taškų ir neturėjo vilčių prieš 67 proc. taiklumu atakavusius „Suns“ krepšininkus. Šeimininkai antrajame kėlinyje pelnė net 43 taškus - tai rezultatyviausias kėlinys šiame sezone.

J.Valančiūnas per 32 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus suklydo ir kartą prasižengė.

K.Lowry įmetė 19 taškų, J.Johnsonas ir L.Williamsas po 17, T.Rossas 12.

„Suns“ ekipoje 20 taškų pelnė E.Bledsoe, atlikęs ir 8 rezultatyvius perdavimus. Po 18 taškų pridėjo G.Dragičius ir I.Thomasas.

Varginantį rungtynių išvykoje maratoną baigęs Toronto klubas  Rytų konferencijoje smuktelėjo į trečiąją vietą.

REPORTERIS: Lietuva atsisveikina su mirusiu buvusiu premjeru G. Kirkilu