T. Parkeris tyli, o „Spurs" toliau rūdija

T.Parkeris (juodi marškinėliai) ir vėl nesugebėjo demonstruoti tinkamo žaidimo.<br>AP nuotr.

Feb 26, 2015, 10:03 AM, atnaujinta Jan 12, 2018, 6:28 AM

„Mes nesame pratę šitaip pralaimėti. Tai rungtynės, kurias galėtume ir turėtume laimėti. Jausmas blogas, bet nieko negalime padaryti. Belieka mokytis ir pasisemti idėjų“, – apmaudą liejo Timas Duncanas, kai 38 metų veterano atstovaujama „San Antonio Spurs“ pralaimėjo ketvirtąsias rungtynes iš eilės.

„Spurs“ išvykoje 95:111 (16:32, 34:19, 21:30, 24:30) nusileido „Portland Trail Blazers“ krepšininkams. NBA čempionai su 34 pergalėmis ir 23 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje užima jau septintąją vietą, o komandos sirgaliai ėmė nerimauti, kad senstanti ekipa neišlaikys pozicijų iki atkrintamųjų varžybų.

T.Duncanas šiose rungtynėse buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, pelnęs 20 taškų. Jis dar atkovojo 8 kamuolius, tačiau „Spurs“ ir toliau trūksta įžaidėjo Tony Parkerio indėlio. 32-ejų prancūzo statistikoje vis dažniau atsiranda kuklūs indėliai.

Šįkart T.Parkeris pelnė vos 2 taškus. Jis per 27 minutes nepataikė 7 dvitaškių ir padarė keturias klaidas.

„Blazers“ komandoje W.Matthewsas pelnė 31 tašką, o tiesioginis T.Parkerio varžovas D.Lillardas – 18.

Pirmojo kėlinio starte tik T.Duncanas rinko taškus. Jis pelnė pirmuosius ekipos dešimt taškų, o kitų komandos draugų tylą nutraukė Manu Ginobilis. Jis pataikė likus žaisti 5 pirmojo kėlinio minutes.