A grupė po trečiosios dienos: prancūzų šventė ir rusų skausmas

Pirmadienį Europos krepšinio čempionate A grupėje buvo sužaisti trys mačai. Monpeljė lyderių statusą išsaugojo Prancūzijos rinktinė, kurios lyderis Tony Parkeris tapo rezultatyviausiu visų laikų Europos čempionatų žaidėju. Pirmąsias nesėkmes patyrė Izraelio ir Lenkijos komandos. Rusija patyrė ir trečiąjį pralaimėjimą.

Prancūzija išsaugojo lyderės etiketę.<br>AFP/Scanpix nuotr. iš archyvo

Sep 7, 2015, 11:57 PM, atnaujinta Oct 17, 2017, 12:08 AM

Antradienį A grupės komandos ilsėsis.

A grupės rezultatai.

1-asis turas. Lenkija – Bosnija ir Hercegovina 68:64, Izraelis – Rusija 76:73, Prancūzija – Suomija 97:87 (po pratęsimo).

2-asis turas. Rusija – Lenkija 79:82, Suomija – Izraelis 66:79, Bosnija ir Hercegovina – Prancūzija 54:81

3-asis turas. Suomija – Rusija 81:79, Izraelis – Bosnija ir Hercegovina per pratęsimą 84:86, Prancūzija – Lenkija 69:66

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai)

1. Prancūzija 3 3 0 247:207 6

2. Izraelis 3 2 1 239:225 5

3. Lenkija 3 2 1 216:212 5

4. Suomija 3 1 2 234:225 4

5. Bosnija ir Hercegovina 3 1 2 204:233 4

6. Rusija 3 0 3 231:239 3