Amerikos čempionate – netikėtas Venesuelos triumfas

Venesuelos krepšininkai pateikė ne vieną steigmeną Amerikos pirmenybėse Meksikoje, o paskutinę turnyro dieną sukūrė dar vieną stebuklą.

Amerikos pirmenybių finale Venesuelos krepšininkai palaužė Argentiną 76:71.<br>AP nuotr.
Venesuela tapo Amerikos čempione.<br>AP nuotr.
Amerikos pirmenybių finale Venesuelos krepšininkai palaužė Argentiną 76:71. N.Laprovittola pelnė 9 taškus.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

Sep 13, 2015, 10:31 AM, atnaujinta Oct 16, 2017, 3:07 AM

Finale Venesuela 76:71 įveikė Argentiną ir pirmą kartą per šalies istoriją tapo Amerikos čempione, nors varžovų gretose žaidė daugiau krepšinio žvaigždžių.

15 taškų čempionams šeštadienį pelnė Heissleris Guillentas, 14 – Johnas Coxas.

Argentinos rinktinei 21 tašką surinko Andresas Nocioni, 14 taškų pelnė ir 11 kamuolių atkovojo Luisas Scola.

Vasarą su Vilniaus „Lietuvos rytu“ sutartį pasirašęs Nicolas Laprovittola finale per 18 min. pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/6 baudų) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Venesuelos ir Argentinos komandos iškovojo kelialapius į kitų metų olimpines žaidynes Brazilijoje.

Kanados, Meksikos ir penktą vietą užėmę Puerto Riko krepšininkai pateko į olimpines atrankos varžybas, kurios vyks kitų metų birželį.