Kauno arenos švieslentė „išprotėjo“

Eurolygos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Barcelona“ klubų penktadienio vakarą mūsų sirgalius varė iš proto ne tik dėl bekompromisės kovos aikštėje, bet ir dėl pakabinto „Žalgirio“ arenos kubo . Rezultatą ši konstrukcija rodė kokį ji norėjo – jau rungtynių pradžioje abiejų komandų treneriai pyko, kad įmetus taškus, jie „nepasirodydavo“ švieslentėje.

Kauno „Žalgirio“ arenoje kūbas rodė, ką norėjo.<br>P.Mantauto nuotr.

Nov 6, 2015, 7:35 PM, atnaujinta Oct 5, 2017, 11:38 AM

„Kas atostogauja – kubas ar sekretoriatas“, – piktinosi sirgaliai.

Pirmojo kėlinio pradžioje, kai „Žalgiris“ atitrūko 11:6, arenos kubas pradėjo kvailioti – rodė rezultatą 13:8, 9:8. Nors sustabdžius mačą ir ištaisius klaidingą rezultatą, vis tiek kubas „nepasveiko“ ir sekretoriato informatoriui teko susirinkusiai publikai pranešti – nežiūrėkite į kūbą, jis ne visada rodo teisingą rezultatą.

Du kėlinius sirgaliai pyko, rėkė, rodė rankomis į kubą ir kaltino sekretoriatą, kad būtent jo darbas yra kaltas dėl gadinamos šventės.

Per ilgąją pertrauką arenos personalas siekė sutvarkyti kubą, kad jis rodytų teisingą rezultatą.

Tačiau ir prieš trečiojo kėlinio pradžią informatorius pranešė, kad rezultatas vėluos kūbe ir neverta dėl to pykti. Šią žinią jis pakartojo ir angliškai. Kas kelias minutes jis pranešinėjo teisingą rezultatą.