LKL pirmenybėse – dar viena užtikrinta „Vytauto“ pergalė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate užtikrintą pergalę iškovojo „Vytauto“ krepšininkai. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 89:65 (21:20, 27:14, 21:17, 20:14) nugalėjo „Juventus“ krepšininkus.

V.Šeškaus vadovaujamas „Vytautas“ vėl laimėjo.<br>M.Kulbio nuotr.

lkl.lt

Nov 21, 2015, 4:41 PM, atnaujinta Oct 3, 2017, 11:59 AM

Pradžia. Pirmojo kėlinio metu komandos žaidė žaidimą taškas į tašką, todėl rimtesnės persvaros įgyti nesugebėjo nei viena ekipa (21:20).

4 asmeninės pražangos. Vaidas Čepukaitis šiose rungtynėse problemų su pražangomis turėjo nuo pat rungtynių pradžios. Puolėjas 4 asmenines pražangas surinko dar pirmoje antrojo kėlinio pusėje.

Spurtas. Antrojo kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi „Vytautas“. Prienų–Birštono ekipa surengė supurtą 13:2 ir įgavo dviženklę persvarą (48:34).

Neatsigavo. Po šios rezultatyvios atkarpos savojo atsako „Juventus“ surengti nesugebėjo. Uteniškiai per visą likusį rungtynių laiką buvo priversti varžovus vytis, tačiau rezultato pakeisti nespėjo.

„Vytautas“: Gytis Sirutavičius 19 tšk., Vytautas Šulskis 18 tšk., Šarūnas Vasiliauskas bei Laimonas Kisielius po 11 tšk., Paulius Ivanauskas ir Dainius Šalenga po 9 tšk.

„Juventus“: Egidijus Dimša 20 tšk., Edgaras Želionis 12 tšk., Chavaughnas Lewisas 10 tšk.