Artūras Milaknis sukrapštė taškų, bet snaiperio ginklas strigo

Artūras Milaknis sužaidė dar vieną nykų mačą Kazanės „Uniks“ komandoje. Jungtinėje lygoje „Uniks“ išsigelbėjo po pratęsimo, kai 89:84 (16:18, 29:17, 20:24, 10:16, 14:9) išvykoje nugalėjo Talino „Kalev“ krepšininkus. Starto penkete pasirodęs lietuvis nespindėjo, bet sugebėjo pasirodyti per vieną svarbiausių momentų. Jis mačo pabaigoje blokavo metimą, kuris galėjo „Kalev“ komandai atnešti pergalę.

A.Milaknis pataikė du tritaškius.<br>G.Šiupario nuotr.

Mar 28, 2016, 7:37 PM, atnaujinta May 31, 2017, 8:59 AM

A.Milaknis sukrapštė vos šešis taškus. Jis prametė vienintelį dvitaškį ir pataikė du dvitaškius iš šešių. Jis dar spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo, nors žaidė 32 minutes.

„Uniks“ komandoje po 30 taškų pelnė K.Langfordas (9 atk. kam.) ir A.Ponkrašovas (10 atk. kam., 7 rez. perd.)

„Kalev“ komandoje 19 taškų pelnė ir 7 kamuolius atkovojo G.Arbetas, o R.Freimanis pelnė 17 taškų. Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius.

Jungtinėje lygoje „Uniks“ su 22 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užima antrąją vietą. Lyderė Maskvos CSKA pralaimėjo dukart.

„Kalev“ komanda užima 14-ąją vietą ir savo sąskaitoje turi 7 pergales ir 18 pralaimėjimų.